امروز: چهارشنبه٬ ۱۳۹۴/۰۶/۱۱ | September 2, 2015
استانداری - سیستان و بلوچستان - انتصابات - خانوادگی
انتصابات بی‌سابقه و عجیب خانوادگی در استانداری سیستان و بلوچستان
انتصابات بی‌سابقه و عجیب خانوادگی در استانداری سیستان و بلوچستان
حاتم نارویی که انتصاب خود را به جریان خاص در دولت بارها در جلسات متعدد بیان می کند علاوه بر حذف نیروهای ارزشی تاکنون گزینه های متعددی از نزدیکان جریان فتنه در این استان را در لیست مسئولیت های مهم قرار داده است.

استاندار جدید سیستان و بلوچستان تاکنون با انتصاب عوامل ستادهای فتنه و نزدیک به مسجد مکی باعث تقدیر مولوی عبدالحمید و احزاب افراطی اصلاح طلب همچون مشارکت واقع شده است.

به گزارش تفتان به نقل از رجانیوز، حاتم نارویی که انتصاب خود را به جریان خاص در دولت بارها در جلسات متعدد بیان می کند علاوه بر حذف نیروهای ارزشی تاکنون گزینه های متعددی از نزدیکان جریان فتنه در این استان را در لیست مسئولیت های مهم قرار داده است.

این در حالیست که وی در انتصابات بی سابقه ای تاکنون چندین نفر از نزدیکان خود را در استانداری مسئوولیت داده و علی رغم انتقادات گسترده اصولگرایان با استدلال به اینکه مورد حمایت جریان نفوذی در دولت و علی الخصوص معاون اول رئیس جمهور می باشد، با قاطعیت از عدم تغییر در مواضع و انتصابات سخن می گوید.

نکته جالب توجه اینکه وی تاکنون پدر دادماد، داماد،  شوهرعمه داماد، فامیل شوهرعمه داماد و... را به ترتیب به عنوان مشاور حقوقی، معاون برنامه ریزی، مشاور عالی ، معاون عمرانی  منصوب کرده است.

این در حالیست که فرزند استاندار نیز به عنوان هماهنگ کننده دفتر استاندار به صورت غیر قانونی و بدون اینکه کارمند اداره خاصی باشد حضور داشته و جالبتر آنکه از طرف استاندار به مدیران دستورات خاص صادر می کند.

در هیمن حال در آخرین انتصاب صورت گرفته شده استاندار سیستان و بلوچستان در اقدامی قابل تامل یکی از دامادهای خود را که فردی جوان می باشد را به عنوان معاون خود منصوب کرده است که با مخالفت نمایندگان استان و ورود مسئولین وزارت کشور به ماجرا مراسم تودیع و معارفه وی به تاخیر افتاده است.

گفتنی است، استاندار جدید سیستان و بلوچستان با اظهار به این نکته که با ماموریت خاص از طرف جریان خاص دولت به استان آمده از هدفگذاری های انتخاباتی برای ریاست جمهوری سخن گفته است.

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 776
نظرات [۱]
پنجشنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۱ :: ۱۰:۴۳
اگر این حرف ها درست است پس وزیر کشور باید اقدام کند و اگر نادرست خدا ما را ببخشد
اطلاعات شما ذخيره شود ؟